Přehled akcí: červen 2017

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.6.
(Čt)
 

8:00-11:35

Den dětí

1.PA, 2.SA, 3.TA, 4.KA
Bartečková Eva (2.SA), Bernatíková Kateřina (4.KA), Dümler Jaromír (1.PA), Köllnerová Daniela, Lisztwan Adam (4.KA), Lukešová Jana (3.TA), Moldrzyk Richard (3.TA), Vlček Martin (1.PA), Vlček David (2.SA)
TVm, Au, KL

16:00

Slavnostní předání maturitních vysvědčení

Au

 
2.6.
(Pá)
 

 

Terénní analýza místních biotopů

4.KA
Gaierová Melánie (4.KA), Kudělová Jarmila (4.KA)

 

Poznávací exkurze - Vídeň

Bartečková Eva, Belanová Simona, Nogová Dagmar

 
4.6.
(Ne)
 

 

Eurorebus - celostátní kolo

 

 
5.6.
(Po)
 

 

Workshop - Trianon - management vody
Doc. Horák - TU VŠB Ostrava

3.A(SCH1), 3.A(SCH2), 7.SA(SCH1), 7.SA(SCH2)
Hudec Tomáš (7.SA(SCH2)), Ciencialová Lenka (7.SA(SCH2))
CH, L.CH

 

Eurorebus - celostátní kolo

 

 
6.6.
(Út)
 

9:55-11:35

Festival čtení - průlet fantasy světy

4.KA
Bernatíková Kateřina (4.KA), Lýsková Monika (4.KA)

 

StreTech - Praha
SOČ

Gaierová Melánie
Škorňová C. (3.A), Šnajdrová P. (3.A)

 
7.6.
(St)
 

 

StreTech - Praha
SOČ

Gaierová Melánie
Škorňová C. (3.A), Šnajdrová P. (3.A)

 
8.6.
(Čt)
 

8:50-10:40

Beseda s Ing. Czudkem

3.A, 6.SA, 7.SA
Belanová Simona (7.SA), Kudělová Jarmila, Moldrzyk Richard (7.SA)

16:00-17:00

Konzultační třídní schůzky

 

 
13.6.
(Út)
 

 

Zoologická exkurze - Ostrava

2.A
Ciencialová Lenka (2.A), Lisztwan Adam (2.A)

 

Návštěva rodilého mluvčího v hodinách AJ

 

 
15.6.
(Čt)
 

13:30

Pohár starosty města Českého Těšína - slavnostní zakončení

Dümler Jaromír, Moldrzyk Richard

 
16.6.
(Pá)
 

8:00-11:35

Terénní analýza místních biotopů - závěrečná konference
Třídy SA, TA - 1. vyučovací hodina Třídy 1.A, KA - 2. vyučovací hodina Třídy 3.A, SpA - 3. vyučovací hodina Třídy QA, SxA - 4. vyučovací hodina

Gaierová Melánie, Kudělová Jarmila
Au

9:55

Jednání ke vzdělávací nabídce pro školní rok 2018/2019

Hudec Tomáš

 

Plážový volejbal - celostátní kolo

Lisztwan Adam
Revajová M. (4.A), Sobotíková A. (7.SA)

 
19.6.
(Po)
 

 

Zoologická exkurze - Ostrava

6.SA
Lisztwan Adam (6.SA), Pavelka Jiří (6.SA)

 
20.6.
(Út)
 

7:05-16:20

Informační třídní schůzky pro budoucí PA a 1.A
PA - 16:00 1.A - 17:00 učebna - aula

 

 
21.6.
(St)
 

8:50-11:35

Ocenění žáků - město Český Těšín
KaSS

Hasáková Alena
Fedor F. (6.SA), Janík S. (2.SA), Wrzecionko O. (6.SA)

13:55-14:40

Poučení o BOZ - STK - září - Velké Karlovice

3.TA
Moldrzyk Richard (3.TA), Vlček Martin (3.TA)

 
22.6.
(Čt)
 

9:55-11:35

Beseda o významných absolventech školy
PhDr. Petr Majer a hosté

3.A(SD), 7.SA(SD)
Labaj Václav (7.SA(SD))
Au

 
23.6.
(Pá)
 

8:00-10:40

Odevzdání učebnic

1.PA
Dümler Jaromír (1.PA)

 

Školní exkurze

1.A, 2.SA, 3.TA, 4.KA, 5.QA
Belanová Simona (1.A), Bernatíková Kateřina (4.KA), Dluhošová Iva (2.SA), Kochová Pavlína (4.KA), Kubínková Pavla (5.QA), Kufová Tereza (5.QA), Lukešová Jana (3.TA), Moldrzyk Richard (3.TA), Nogová Dagmar (1.A), Vlček David (2.SA)

 
26.6.
(Po)
 

8:00-10:40

Odevzdání učebnic

2.SA, 3.TA, 4.KA
Bernatíková Kateřina (4.KA), Gaierová Melánie (2.SA), Moldrzyk Richard (3.TA)

 

Školní exkurze

1.PA, 2.A, 3.A, 6.SA, 7.SA
Ciencialová Lenka (2.A), Dümler Jaromír (1.PA), Kochová Pavlína (6.SA), Kubínková Pavla (2.A), Labaj Václav (7.SA), Pavelka Jiří (6.SA), Šteflová Andrea (7.SA), Vlček Martin (1.PA), Vlček David (3.A)

 
27.6.
(Út)
 

8:00-10:40

Rozdání učebnic

1.PA, 2.SA, 3.TA
Moldrzyk Richard (3.TA), Vlček Martin (1.PA), Vlček David (2.SA)

 
28.6.
(St)
 

9:55-13:00

Divadelní představení - Pražský písničkář

1.A, 1.PA, 2.A, 2.SA, 3.A, 3.TA, 4.KA, 5.QA, 6.SA, 7.SA

 
30.6.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Předání vysvědčení
9:00 - oběd

 

26.6.2017 (10:59)

Zpracováno v systému Bakaláři