Přehled akcí: září 2017

 

Termín

Akce

Účastní se

 
4.9.
(Po)
 

8:00

Zahájení školního roku 2017/2018
Třídy SA, TA, QA, SxA, SpA, OkA, 2. A, 3. A, 4. A -1. vyučovací hodina - zahájení školního roku Třída 1.A - 1. vyučovací hodina - zahájení školního roku, 2. vyučovací hodina - třídnická hodina - Dl Oběd od 9:00.

 

 

Adaptační kurz

1.PA
Belanová Simona, Gaierová Melánie (1.PA), Lýsková Monika

 

Sportovně turistický kurz

4.KA
Dümler Jaromír (4.KA), Lisztwan Adam (4.KA), Moldrzyk Richard (4.KA), Vlček Martin (4.KA)

 
5.9.
(Út)
 

 

Sportovně turistický kurz

4.KA
Dümler Jaromír (4.KA), Lisztwan Adam (4.KA), Moldrzyk Richard (4.KA), Vlček Martin (4.KA)

 

Adaptační kurz

1.PA
Belanová Simona, Gaierová Melánie (1.PA), Lýsková Monika

 
6.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz

1.A
Belanová Simona, Dluhošová Iva (1.A), Lýsková Monika

 

Sportovně turistický kurz

4.KA
Dümler Jaromír (4.KA), Lisztwan Adam (4.KA), Moldrzyk Richard (4.KA), Vlček Martin (4.KA)

 

Adaptační kurz

1.PA
Belanová Simona, Gaierová Melánie (1.PA), Lýsková Monika

 
7.9.
(Čt)
 

10:30-13:00

Na vlastní kůži - akce města Český Těšín

5.QA
Hasáková Alena (5.QA), Přikryl Karel (5.QA)

 

Sportovně turistický kurz

4.KA
Dümler Jaromír (4.KA), Lisztwan Adam (4.KA), Moldrzyk Richard (4.KA), Vlček Martin (4.KA)

 

Adaptační kurz

1.A
Belanová Simona, Dluhošová Iva (1.A), Lýsková Monika

 
8.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz

1.A
Belanová Simona, Dluhošová Iva (1.A), Lýsková Monika

 

Sportovně turistický kurz

4.KA
Dümler Jaromír (4.KA), Lisztwan Adam (4.KA), Moldrzyk Richard (4.KA), Vlček Martin (4.KA)

 
11.9.
(Po)
 

12:00

Ústní maturitní zkouška - podzinmí termín

 

 

Burza učebnic - od 9:35 - 2. patro

 

 
12.9.
(Út)
 

 

Poznávací exkurze
Praha

4.A, 8.OA
Kochová Pavlína (4.A), Labaj Václav (4.A), Šteflová Andrea (8.OA), Vlček David (8.OA)

 
13.9.
(St)
 

 

Poznávací exkurze
Praha

4.A, 8.OA
Kochová Pavlína (4.A), Labaj Václav (4.A), Šteflová Andrea (8.OA), Vlček David (8.OA)

 

Exkurze a beseda s americkými piloty, prohlídka v rámci dne NATO

Ochodek Jaroslav

 
14.9.
(Čt)
 

8:00-13:00

Pohár starosty města Českého Těšína
Corny atletika

Vlček Martin
Benrothová A. (7.SA), Cywka O. (2.A), Deutscherová T. (2.A), Chobotová Z. (2.A), Kaczmarczyk J. (3.A), Kelnerová A. (7.SA), Kopecká K. (7.SA), Lojek M. (7.SA), Palaj D. (3.A), Szurmanová Z. (1.A), Škrabiš Š. (7.SA), Tuharský E. (6.SA), Vavřač A. (2.A), Warcopová K. (6.SA)

 

Poznávací exkurze
Praha

4.A, 8.OA
Kochová Pavlína (4.A), Labaj Václav (4.A), Šteflová Andrea (8.OA), Vlček David (8.OA)

 
15.9.
(Pá)
 

 

Sportovně turistický kurz
Chorvatsko

3.A, 7.SA
Dümler Jaromír (3.A), Lisztwan Adam (3.A), Přikryl Karel, Vlček Martin (3.A)

 

Poznávací exkurze
Praha

4.A, 8.OA
Kochová Pavlína (4.A), Labaj Václav (4.A), Šteflová Andrea (8.OA), Vlček David (8.OA)

 
16.9.
(So)
 

 

Sportovně turistický kurz
Chorvatsko

3.A, 7.SA
Dümler Jaromír (3.A), Lisztwan Adam (3.A), Přikryl Karel, Vlček Martin (3.A)

 
17.9.
(Ne)
 

 

Sportovně turistický kurz
Chorvatsko

3.A, 7.SA
Dümler Jaromír (3.A), Lisztwan Adam (3.A), Přikryl Karel, Vlček Martin (3.A)

 
18.9.
(Po)
 

9:55-11:35

Testování 1. ročníků

5.QA(IVT1)
Ochodek Jaroslav (5.QA(IVT1))
VT1

 

Sportovně turistický kurz
Chorvatsko

3.A, 7.SA
Dümler Jaromír (3.A), Lisztwan Adam (3.A), Přikryl Karel, Vlček Martin (3.A)

 
19.9.
(Út)
 

9:55-11:35

Testování 1. ročníků

5.QA(IVT2)
Ochodek Jaroslav (5.QA(IVT2))
VT1

 

Sportovně turistický kurz
Chorvatsko

3.A, 7.SA
Dümler Jaromír (3.A), Lisztwan Adam (3.A), Přikryl Karel, Vlček Martin (3.A)

 
20.9.
(St)
 

16:00-17:00

Imatrikulace
Změna termínu:z 21. 9. 2017

1.A, 1.PA
Hudec Tomáš, Dluhošová Iva (1.A), Duda Radek, Gaierová Melánie (1.PA), Hasáková Alena
Au

 

Sportovně turistický kurz
Chorvatsko

3.A, 7.SA
Dümler Jaromír (3.A), Lisztwan Adam (3.A), Přikryl Karel, Vlček Martin (3.A)

 
21.9.
(Čt)
 

 

Sportovně turistický kurz
Chorvatsko

3.A, 7.SA
Dümler Jaromír (3.A), Lisztwan Adam (3.A), Přikryl Karel, Vlček Martin (3.A)

 
22.9.
(Pá)
 

9:55-11:35

Testování 1. ročníků

1.A(IVT2)
Ochodek Jaroslav (1.A(IVT2))
VT1

12:15-13:50

Testování 1. ročníků

1.A(IVT1)
Ochodek Jaroslav (1.A(IVT1))
VT1

 

Geologické kladívko, exkurze - Moravský kras

Kudělová Jarmila
Badinková N. (5.QA), Haasová V. (5.QA), Pieczková A. (5.QA), Říčanová V. (5.QA), Szlauerová B. (5.QA), Šrubař E. (5.QA)

 

Sportovně turistický kurz
Chorvatsko

3.A, 7.SA
Dümler Jaromír (3.A), Lisztwan Adam (3.A), Přikryl Karel, Vlček Martin (3.A)

 
23.9.
(So)
 

 

Poznávací exkurze
Toskánsko

Kochová Pavlína, Kubínková Pavla, Nogová Dagmar

 

Sportovně turistický kurz
Chorvatsko

3.A, 7.SA
Dümler Jaromír (3.A), Lisztwan Adam (3.A), Přikryl Karel, Vlček Martin (3.A)

 
24.9.
(Ne)
 

 

Poznávací exkurze
Toskánsko

Kochová Pavlína, Kubínková Pavla, Nogová Dagmar

 

Sportovně turistický kurz
Chorvatsko

3.A, 7.SA
Dümler Jaromír (3.A), Lisztwan Adam (3.A), Přikryl Karel, Vlček Martin (3.A)

 
25.9.
(Po)
 

 

Poznávací exkurze
Toskánsko

Kochová Pavlína, Kubínková Pavla, Nogová Dagmar

 
26.9.
(Út)
 

 

Poznávací exkurze
Toskánsko

Kochová Pavlína, Kubínková Pavla, Nogová Dagmar

 
27.9.
(St)
 

11:40-13:50

Filmové představení v německé jazyce -
kino Central

4.A(N), 7.SA(N)
Belanová Simona (4.A(N)), Přikryl Karel (7.SA(N))

 

Poznávací exkurze
Toskánsko

Kochová Pavlína, Kubínková Pavla, Nogová Dagmar

 
28.9.
(Čt)
 

 

Poznávací exkurze
Toskánsko

Kochová Pavlína, Kubínková Pavla, Nogová Dagmar

 
29.9.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno
technicé důvody

1.A, 1.PA, 2.A, 2.SA, 3.A, 3.TA, 4.A, 4.KA, 5.QA, 6.SA, 7.SA, 8.OA

 

Poznávací exkurze
Toskánsko

Kochová Pavlína, Kubínková Pavla, Nogová Dagmar

 
30.9.
(So)
 

 

Poznávací exkurze
Toskánsko

Kochová Pavlína, Kubínková Pavla, Nogová Dagmar

21.9.2017 (8:27)

Zpracováno v systému Bakaláři