Přehled akcí: leden 2018

 

Termín

Akce

Účastní se

 
3.1.
(St)
 

9:55-10:40

Beseda - astrofyzika

3.A, 7.SA
Dluhošová Iva (3.A), Lýsková Monika (7.SA)
Au

 
4.1.
(Čt)
 

16:00-17:00

Konzultační třídní schůzky

 

 

Novoroční volejbal

Bartečková Eva, Dümler Jaromír, Přikryl Karel

 
5.1.
(Pá)
 

8:00- 9:35

Olympiáda v českém jazyce
kategorie 1. až 4. ročník SŠ

Bernatíková Kateřina
3.A

 
8.1.
(Po)
 

11:40-12:25

Testování - Kalibro
Přírodovědný základ

4.KA
Kochová Pavlína (4.KA)
SA

 
9.1.
(Út)
 

8:50- 9:35

Testování - Kalibro
Matematika

4.KA
Ciencialová Lenka (4.KA)
KA

 

Florbal
Okresní kolo - kategorie PA, SA

Vlček Martin
Belan J. (2.SA), Buják D. (2.SA), Fukala L. (1.PA), Lýsek L. (2.SA), Nowak M. (2.SA), Punčochář J. (2.SA), Sosna M. (2.SA), Svoboda V. (2.SA), Szemla F. (2.SA), Zahradník P. (2.SA), Zipser T. (1.PA)

 
10.1.
(St)
 

9:55-11:35

"Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky"
Projekt Planeta Země 3000 kino Central

1.A, 5.QA
Dümler Jaromír (1.A), Kubínková Pavla (5.QA), Nogová Dagmar (1.A)

13:55-14:40

Fraktaly - beseda s doc. Marošem

4.A(MS), 8.OA(MS)
Bartečková Eva (8.OA(MS))
OkA

17:00

Setkání spojené s předáváním cen nadačního fondu Gymnázia Josefa Božka nejlepším studentům
Aula

 

 
12.1.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Testování - Kalibro
Anglický jazyk

4.KA
Lipowská Andrea (4.KA), Pietrová Iveta (4.KA)
KA, SxA

8:00- 9:35

Workshop - reklama a video

3.A(SZV1), 7.SA(SZV1)
Belanová Simona (7.SA(SZV1))
Au

 
16.1.
(Út)
 

8:00- 9:35

Prevence negativních jevů
Komunikace

4.KA
Belanová Simona (4.KA), Lýsková Monika (4.KA)
KA

 

Pohár starosty města Českého Těšína
Florbal dívek

Dümler Jaromír, Vlček Martin

 
17.1.
(St)
 

8:50- 9:35

Testování - Kalibro
Český jazyk

4.KA
Bernatíková Kateřina (4.KA)
KA

 

Dějepisná olympiáda
Okresní kolo

Labaj Václav
Nogawczyková E. (4.KA)

 
20.1.
(So)
 

9:00-13:00

Den otevřených dveří

 

 
22.1.
(Po)
 

 

Pohár starosty města Českého Těšína
Florbal chlapců

Dümler Jaromír, Vlček Martin
Czepiec P. (8.OA), Glos M. (8.OA), Hota D. (4.A), Latečka J. (1.A), Lipovský J. (6.SA), Maceček R. (1.A), Martiniak M. (8.OA), Michalik A. (6.SA), Minarík D. (4.A), Novotný T. (5.QA), Stenchlý R. (1.A), Škrabiš Š. (7.SA), Warcop M. (8.OA)

 
24.1.
(St)
 

 

Florbal-hoši
krajské kolo

Vlček Martin
Belan J. (2.SA), Buják D. (2.SA), Fukala L. (1.PA), Lýsek L. (2.SA), Nowak M. (2.SA), Punčochář J. (2.SA), Sosna M. (2.SA), Svoboda V. (2.SA), Szemla F. (2.SA), Zahradník P. (2.SA), Zipser T. (1.PA)

 

Matematická olympiáda
Kategorie Z9

Kubínková Pavla

 
26.1.
(Pá)
 

 

Dějepisná soutěž - Opava

Labaj Václav
Bilková M. (1.A), Lipowská M. (1.A)

 
27.1.
(So)
 

19:00

Reprezentační ples

 

 
30.1.
(Út)
 

8:00- 9:35

Školní kolo recitační soutěže

Bernatíková Kateřina, Lýsková Monika
K

8:00- 9:35

Prevence negativních jevů
DVD - odlišnosti (Komunikace a vztahy)

5.QA
Belanová Simona (5.QA), Lýsková Monika (5.QA)
Au

 
31.1.
(St)
 

 

Olympiáda v českém jazyce
předsedkyně komise

Hasáková Alena

19.1.2018 (11:57)

Zpracováno v systému Bakaláři