Přehled akcí: březen 2018

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.3.
(Čt)
 

 

Silový čtyřboj

Přikryl Karel

 

Divadelní představení - Skladatel klavíristou, klavírista dirigentem
+ wokrshop

6.SA
Dluhošová Iva (6.SA), Lukešová Jana (6.SA)

 
2.3.
(Pá)
 

 

Francouzský festival

Lisztwan Adam, Šteflová Andrea, Vlček David
1.A, L.Bi, Au

 

Chemická olympiáda - kategorie D
Okresní kolo

Kochová Pavlína

 
3.3.
(So)
 

 

Wolkrův Prostějov
OK

Bernatíková Kateřina

 
5.3.
(Po)
 

8:00-10:00

Workshop se zástupem VŠ
SŠ OP VVV III/1.5

4.A, 8.OA
Lýsková Monika

 

Lyžařský výcvikový kurz

3.TA
Dümler Jaromír (3.TA), Lisztwan Adam (3.TA), Vlček Martin (3.TA)

 
6.3.
(Út)
 

8:00- 9:35

Prevence negativních jevů
Rodina

7.SA
Belanová Simona (7.SA), Lýsková Monika (7.SA)
Au

 

Sálová kopaná
městské kolo

Přikryl Karel

 

Lyžařský výcvikový kurz

3.TA
Dümler Jaromír (3.TA), Lisztwan Adam (3.TA), Vlček Martin (3.TA)

 
7.3.
(St)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz

3.TA
Dümler Jaromír (3.TA), Lisztwan Adam (3.TA), Vlček Martin (3.TA)

 

Soutěž ve stavbě jeřábů ze špejlí

Gaierová Melánie
Ferenc D. (3.A), Krček R. (3.A), Palaj D. (3.A), Słowiaczek K. (3.A)

 
8.3.
(Čt)
 

 

Dílčí konference projektu EVVO
Konference proběhnou v rámci vyučovacích hodin biologie. - Kd

 

 

Lyžařský výcvikový kurz

3.TA
Dümler Jaromír (3.TA), Lisztwan Adam (3.TA), Vlček Martin (3.TA)

 
9.3.
(Pá)
 

 

Dílčí konference projektu EVVO
Konference proběhnou v rámci vyučovacích hodin biologie. - Kd

 

 

Lyžařský výcvikový kurz

3.TA
Dümler Jaromír (3.TA), Lisztwan Adam (3.TA), Vlček Martin (3.TA)

 

Fyzikální soutěž pro žáky 8. tříd - Stavění vyhlídkových věží ze špejlí
Fyzikální soutěž

Gaierová Melánie
Au

 

Den pro demokracii
Tibet, únor 1948, zločiny komunismu

 

 
12.3.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz

1.A, 5.QA
Bartečková Eva (5.QA), Dümler Jaromír (5.QA), Lisztwan Adam (5.QA), Moldrzyk Richard (5.QA), Vlček Martin (5.QA)

 
13.3.
(Út)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz

1.A, 5.QA
Bartečková Eva (5.QA), Dümler Jaromír (5.QA), Lisztwan Adam (5.QA), Moldrzyk Richard (5.QA), Vlček Martin (5.QA)

 
14.3.
(St)
 

10:50-12:25

1. setkání s osobnostmi - P. Petr Prokop Siostrzonek OSB
po besedě v 12:30 oběd

3.A(SD), 3.A(SZV1), 3.A(SZV2), 4.A(SD), 4.A(SZV1), 4.A(SZV2), 4.A(MDS), 7.SA(SD), 7.SA(SZV1), 7.SA(SZV2), 8.OA(SD), 8.OA(SZV1), 8.OA(SZV2), 8.OA(MDS)
Belanová Simona (8.OA(SZV2))
Au

13:05-14:40

1. setkání s osobnostmi - PhDr. Ivan Gabal
Začátek besedy v 13:00, konec 14:30

3.A(SZV1), 3.A(SZV2), 4.A(SZV1), 4.A(SZV2), 7.SA(SZV1), 7.SA(SZV2), 8.OA(SZV1), 8.OA(SZV2)
Belanová Simona (8.OA(SZV2))
Au

 

Lyžařský výcvikový kurz

1.A, 5.QA
Bartečková Eva (5.QA), Dümler Jaromír (5.QA), Lisztwan Adam (5.QA), Moldrzyk Richard (5.QA), Vlček Martin (5.QA)

 
15.3.
(Čt)
 

8:00- 9:35

Beseda v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva
hasiči Karviná

1.PA
PA

8:00- 9:35

Jeden svět na školách
Film - Mír s tebou

3.A(SZV1), 3.A(SZV2), 7.SA(SZV1), 7.SA(SZV2)
Belanová Simona (7.SA(SZV2))

 

Lyžařský výcvikový kurz

1.A, 5.QA
Bartečková Eva (5.QA), Dümler Jaromír (5.QA), Lisztwan Adam (5.QA), Moldrzyk Richard (5.QA), Vlček Martin (5.QA)

 

Chemická exkurze - MCHZ

4.A(SCH1), 4.A(BCHS), 8.OA(SCH2), 8.OA(BCHS)
Hudec Tomáš, Ciencialová Lenka (8.OA(BCHS))

 
16.3.
(Pá)
 

9:55-12:25

Matematický klokan

Ciencialová Lenka, Pavelka Jiří
3.A, SxA

 

Lyžařský výcvikový kurz

1.A, 5.QA
Bartečková Eva (5.QA), Dümler Jaromír (5.QA), Lisztwan Adam (5.QA), Moldrzyk Richard (5.QA), Vlček Martin (5.QA)

 
19.3.
(Po)
 

8:00- 9:35

Oblastní kolo ve florbale (polar czech street hockey)
pink arena

Vlček Martin
Belan J. (2.SA), Fukala L. (1.PA), Lýsek L. (2.SA), Punčochář J. (2.SA), Svoboda V. (2.SA), Szemla F. (2.SA)

 
20.3.
(Út)
 

 

Srdíčkové dny

Minaríková A. (3.A), Szotkowská V. (3.A)

 
21.3.
(St)
 

 

SCRABBLE
Příbor

Köllnerová Daniela
Filipová J. (8.OA)

 

Soutěž v jazyce francouzském
krajské kolo Vl - předseda komise

Vlček David
Kaczmarczyk J. (3.A), Wrzecionko O. (7.SA)

 

Srdíčkové dny

Heczko T. (3.A), Palaj D. (3.A)

 

Jugend debattiet international
regionální kolo

Nogová Dagmar
Fedor F. (7.SA), Moravcová K. (7.SA), Nogová K. (7.SA)

 
22.3.
(Čt)
 

9:55-11:35

Kuba - dvě tváře svobody
Projekt Svět - kolem nás kino Central

2.A, 6.SA
Kubínková Pavla (6.SA), Lukešová Jana (2.A), Nogová Dagmar (2.A), Pavelka Jiří (6.SA)

13:55

Recitační soutěž - městské kolo

Bernatíková Kateřina

 

Test školního kola chemické olympiády
Kategorie C

 

 
23.3.
(Pá)
 

8:00-13:50

Astronomická olymjpiáda - prezenční část
+ 4 žáci ze ZŠ Slezská

Gaierová Melánie

 

Srdíčkové dny

Dudová P. (7.SA), Stebel J. (7.SA)

 

Okresní kolo soutěže v Programování 2018

Pavelka Jiří
Wrzecionko O. (7.SA)

 

Celostátní kolo soutěže - Bible a my
Strážnice

Köllnerová Daniela
Blažková J. (1.PA), Kaletová N. (4.KA), Kašpárková G. (3.A)

 

Matematický náboj - Opava

Bartečková Eva
Burkuš A. (5.QA), Fedor F. (7.SA), Gajda O. (5.QA), Glos M. (8.OA), Koch K. (6.SA), Latka M. (8.OA), Mokroszová D. (7.SA), Palarčík M. (3.A), Prokop O. (6.SA), Prokopová K. (6.SA)

 

Slezský historický pohár
Orlová

Labaj Václav
Černohorská K. (7.SA), Ferenc D. (3.A), Heczko T. (3.A)

 
24.3.
(So)
 

 

Úvod do arteterapie

Lukešová Jana

 

Wolkrův Prostějov
recitační soutěž KK

Lýsková Monika

 
26.3.
(Po)
 

12:15-14:40

Testování třetích ročníků

3.A
VT1, VT2

 

Turnaj mladých fyziků
Opava

Gaierová Melánie
Bílková H. (5.QA), Gabriel F. (5.QA), Gajda O. (5.QA), Říčanová V. (5.QA), Sojková M. (5.QA)

 

Biologická olympiáda
Krasjké kolo Ostrava

Kudělová Jarmila
Kelnerová A. (7.SA)

 
27.3.
(Út)
 

12:15-14:40

Testování třetích ročníků

7.SA
VT1, VT2

 

Konverzační soutěž ve jazyce francouzkém
regionální kolo Orlová

Vlček David

 

Krajská soutěž v grafických disciplínách

Kubínková Pavla
Prokop O. (6.SA), Prokopová K. (6.SA)

 
28.3.
(St)
 

9:55-10:40

Cena vévody z Edinburgu - DOFe - beseda s ambasádorem

1.A, 2.A, 6.SA
Köllnerová Daniela (6.SA), Lipowská Andrea (6.SA)
Au

10:50-11:35

Cena vévody z Edinburgu - DOFe - beseda s ambasádorem

4.KA, 5.QA
Köllnerová Daniela (5.QA), Lipowská Andrea (5.QA)
Au

12:15-13:50

Příprava soutěžče Studentská Agora - Tomáíš Bazala
Oběd v 11:55.

3.A(SZV1), 3.A(SZV2), 7.SA(SZV1), 7.SA(SZV2)
Belanová Simona (7.SA(SZV2))
Au

 
29.3.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
30.3.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

27.3.2018 (7:57)

Zpracováno v systému Bakaláři