Přehled akcí: duben 2018

 

Termín

Akce

Účastní se

 
4.4.
(St)
 

 

SOČ
okresní kolo - DDM - Frýdecká 32

Gaierová Melánie
Brzosková K. (2.SA), Miczková K. (2.SA), Říčanová K. (2.SA)

 

Fyzikální olympiáda
Okresní kolo Karviná

Moldrzyk Richard
Mrowiecová A. (4.KA)

 
5.4.
(Čt)
 

8:00- 9:00

Pythagoriáda
Rozpis žáků na dveřích vedle tříd.

1.PA, 2.SA, 3.TA
Gaierová Melánie, Kubínková Pavla, Vlček David
PA, SA, TA

8:00-13:50

Volejbalový turnaj

Bartečková Eva, Belanová Simona, Přikryl Karel, Vlček Martin

8:00- 8:45

Pythagoriáda - školní kolo

1.PA, 2.SA, 3.TA
Gaierová Melánie, Kubínková Pavla, Vlček David
PA, SA, TA

 

Krajské kolo dějepisné soutěže gymnázií ČR a SR
Bohumín

Labaj Václav
Klegová Z. (7.SA), Lipowská M. (1.A), Rusnok P. (7.SA)

 
6.4.
(Pá)
 

 

Orlovská soutěž v informatice

Pavelka Jiří

 

Soutěž ve zpěvu frankofonní písně
Ostrava

Šteflová Andrea
Byrtus J. (4.A), Gerlichová M. (7.SA), Janík M. (3.TA), Kaczmarczyk J. (3.A)

 
7.4.
(So)
 

 

Úvod do arteterapie

Lukešová Jana

 

Okresní kolo recitační soutěže

Bernatíková Kateřina
Blažková J. (1.PA), Kaletová N. (4.KA), Machala A. (3.TA), Szemla F. (2.SA)

 
10.4.
(Út)
 

8:50-10:40

Coolturní hodina
odchod 8:30 v SA dohled od 8:30 Pš v SpA - dohled od 8:30 Pv

1.A
Dluhošová Iva (1.A), Nogová Dagmar (1.A)

13:55-15:30

Ekofilm 2018

1.A(Bicv)
Kudělová Jarmila (1.A(Bicv))

 

Matematická olympiáda - kategorie B,C
Krajské kolo

Bartečková Eva
Prokopová K. (6.SA)

 
11.4.
(St)
 

11:40-13:50

Německé dny - film Hördur
kino Central, o děvčeti a jeho velkém přátelství ke koni

2.A(N), 5.QA(N), 6.SA(N)
Belanová Simona (6.SA(N)), Nogová Dagmar (6.SA(N))

12:00-14:10

Písemná maturitní práce z českého jazyka

4.A, 8.OA

 
12.4.
(Čt)
 

9:55-13:00

Divadelní představení
PA.DI.PA.RE

1.A, 2.A, 3.A, 4.A, 5.QA, 6.SA, 7.SA, 8.OA
Bartečková Eva (2.A), Belanová Simona (1.A), Bernatíková Kateřina (5.QA), Ciencialová Lenka (3.A), Dluhošová Iva (1.A), Hasáková Alena (6.SA), Kufová Tereza (6.SA), Lýsková Monika (7.SA), Pavelka Jiří (7.SA), Pietrová Iveta (3.A), Secová Marcela (8.OA), Šteflová Andrea (4.A), Vlček Martin (8.OA), Vlček David (2.A)

16:00

Třídní schůzky

 

 

Přijímací řízení - 4leté studium

 

 

Biologická olympiáda
okresní kolo kategorie D

Lisztwan Adam
Fiedorová K. (1.PA), John J. (1.PA)

 
13.4.
(Pá)
 

 

Přijímací řízení - 8leté studium

 

 

Ekologická konference - obnovitelá energie teoreticky a v praxi.
Trianon

Ciencialová Lenka
Moravcová K. (7.SA)

 

Krajská přehlídka dětské sólové recitace

Szemla F. (2.SA)

 
16.4.
(Po)
 

13:55-15:30

Exkurze Nemocnice Třinec Sosna

4.A(ANT2), 8.OA(ANT2)
Lisztwan Adam (8.OA(ANT2))

 

Přijímací řízení - 4leté studium

 

 
17.4.
(Út)
 

13:55-15:30

Exkurze Nemocnice Třinec Sosna

4.A(ANT1), 8.OA(ANT1)
Lisztwan Adam (8.OA(ANT1))

 

Přijímací řízení - 8leté studium

 

 

Matematická olympiáda - kategorie Z6, Z7, Z8
okresní kolo

Kubínková Pavla

 
18.4.
(St)
 

13:05-14:40

Protidrogový vlak

3.TA
Kudělová Jarmila (3.TA), Vlček Martin (3.TA)

 

Chemická olympiáda
krajské kolo kategorie C

Šteflová Andrea
Prokopová K. (6.SA)

 
19.4.
(Čt)
 

 

Finále czech pollar street hockey v Ostravě

Vlček Martin
Belan J. (2.SA), Fukala L. (1.PA), Lýsek L. (2.SA), Punčochář J. (2.SA), Svoboda V. (2.SA), Szemla F. (2.SA)

 

Slezské zemské muzeum Opava
projekt EVVO - celá QA, část žáků z 2.A a KA

5.QA
Gaierová Melánie (5.QA), Kudělová Jarmila (5.QA)

 
20.4.
(Pá)
 

 

Den Země

 

 

Soutěž v programování
Krajské kolo

Pavelka Jiří
Wrzecionko O. (7.SA)

 

Chemická exkurze - Třinecké železárny

3.A(SCH1), 7.SA(SCH2)
Ciencialová Lenka

 
24.4.
(Út)
 

8:00-11:35

Testování PISA
Část KA

Duda Radek, Pavelka Jiří
VT1

14:00

Gymnázion - závěrečné kolo

Ciencialová Lenka, Kubínková Pavla
3.A

 
25.4.
(St)
 

8:15

Talent gymnázií

Kubínková Pavla
Fedor F. (7.SA), Mokroszová D. (7.SA)

 

HAIMA Ostrava
exkurze

Bernatíková Kateřina
Brázdová T. (5.QA), Burkuš A. (5.QA), Gajda O. (5.QA), Mitrengová B. (5.QA), Pieczková A. (5.QA), Szlauerová B. (5.QA), Šrubař E. (5.QA)

 

ČadMun - Gymnázium Čadca

Duda Radek, Köllnerová Daniela

 

Fyzikální olympiáda
Krajské kolo kategorie C

Gaierová Melánie
Prokopová K. (6.SA)

 
26.4.
(Čt)
 

8:00-11:35

Testování PISA
Část QA

Duda Radek, Pavelka Jiří
VT1

 

Terenní cvičení CHKO Poodří
projekt EVVO

1.A
Dluhošová Iva (1.A), Kudělová Jarmila (1.A)

 
27.4.
(Pá)
 

8:50-10:40

Pietní akce - u pomníku letců

Hasáková Alena

 

Mezinárodní florbalový turnaj O pohár starosty Petrovic

Dümler Jaromír, Vlček Martin

18.4.2018 (8:56)

Zpracováno v systému Bakaláři