Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 30.6.2017
Místnosti mimo provoz012345a5b6789
1.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
BiAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
J1AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
HVAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích tříd:
1.A3. hodNNodpadá(Ng)
3. hodFrFrodpadá(Št)
4. hodČodpadá(Dl)
5b. hodCHodpadá(Žž)
6. hodAA2odpadá(Žž)
6. hodAA1odpadá(Lo)
2. hod Oběd
1. hod Třídnická hodina
1.PA2. hodAA2odpadá(Kf)
2. hodAA1odpadá(Kl)
3. hodFodpadá(Ga)
4. hodBiodpadá(Kd)
5a. hodModpadá(Ku)
2. hod Oběd
1. hod Třídnická hodina
2.A2. hodČodpadá(Dl)
3. hodZSVodpadá(Md)
4. hodModpadá(Cc)
5a. hodNNodpadá(Be)
5a. hodFrFrodpadá(Št)
6. hodAA1odpadá(Pv)
6. hodAA2odpadá(Kl)
2. hod Oběd
1. hod Třídnická hodina
2.SA2. hodCHodpadá(Žž)
3. hodNNodpadá(Be)
3. hodFrFrodpadá(Vl)
4. hodModpadá(Vl)
5a. hodAA2odpadá(Lo)
5a. hodAA1odpadá(Kl)
6. hodFodpadá(Ga)
2. hod Oběd
1. hod Třídnická hodina
3.A2. hodKFJKFJodpadá(Vl)
2. hodSZV2SZV2odpadá(Be)
2. hodSBi2SBi2odpadá(Li)
2. hodKAJ2KAJ2odpadá(Pš)
3. hodTVTvdodpadá(Li)
3. hodTVTvhodpadá(Dm)
4. hodTVTvdodpadá(Li)
4. hodTVTvhodpadá(Dm)
5b. hodAA1odpadá(Pv)
5b. hodAA2odpadá(Pš)
6. hodČodpadá(Br)
2. hod Oběd
1. hod Třídnická hodina
3.TA2. hodAA2odpadá(Pv)
2. hodAA1odpadá(Lo)
3. hodIVTIVT1odpadá(Oc)
3. hodIVTIVT2odpadá(Ku)
4. hodIVTIVT1odpadá(Oc)
4. hodIVTIVT2odpadá(Ku)
5b. hodModpadá(Cc)
6. hodGodpadá(Ng)
2. hod Oběd
1. hod Třídnická hodina
4.A1.-8. hod Obecná absence třídy
4.KA2. hodBiodpadá(Kd)
3. hodA1A1odpadá(Kl)
3. hodA2A2odpadá(Pš)
4. hodČodpadá(Br)
5b. hodTVTvdodpadá(Bč)
5b. hodTVTvhodpadá(Dm)
6. hodTVTvdodpadá(Bč)
6. hodTVTvhodpadá(Dm)
2. hod Oběd
1. hod Třídnická hodina
5.QA2. hodModpadá(Ku)
3. hodCHodpadá(Cc)
4. hodFodpadá(Ga)
5b. hodBiodpadá(Li)
6. hodGodpadá(Ku)
2. hod Oběd
1. hod Třídnická hodina
6.SA2. hodGodpadá(Ng)
3. hodAA1odpadá(Kf)
3. hodČČcv2odpadá(Lý)
4. hodAA2odpadá(Žž)
4. hodČČcv1odpadá(Lý)
5a. hodModpadá(Pa)
6. hodFodpadá(Pa)
2. hod Oběd
1. hod Třídnická hodina
7.SA2. hodSCH2SCH2odpadá(Hd)
2. hodKFJKFJodpadá(Vl)
2. hodSZV2SZV2odpadá(Be)
2. hodSBi2SBi2odpadá(Li)
2. hodKAJ2KAJ2odpadá(Pš)
3. hodČodpadá(La)
4. hodAA2odpadá(Pš)
4. hodAA1odpadá(Pv)
5b. hodFodpadá(Ga)
6. hodDodpadá(La)
2. hod Oběd
1. hod Třídnická hodina
8.OA1.-8. hod Obecná absence třídy
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.hod - Nogová Dagmar
1.PA, 1.hod - Vlček Martin
2.A, 1.hod - Ciencialová Lenka
2.SA, 1.hod - Vlček David
3.A, 1.hod - Šteflová Andrea
3.TA, 1.hod - Moldrzyk Richard
4.KA, 1.hod - Bernatíková Kateřina
5.QA, 1.hod - Kubínková Pavla
6.SA, 1.hod - Pavelka Jiří
7.SA, 1.hod - Labaj Václav

Předání vysvědčení - 1. vyučovací hodina. Oběd od 9:00.