Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 26.6.2017

Výuka končí po 4. vyučovací hodině

Místnosti mimo provoz012345a5b6789
1.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
BiAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
J1AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
HVAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Ciencialová Lenka0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Dümler Jaromír0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Kochová Pavlína0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Kubínková Pavla0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Kudělová Jarmila5a. hod Výměna dohledu
Labaj Václav0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Pavelka Jiří0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Šteflová Andrea0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Vlček Martin0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Vlček David0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodBi(4.A)suplujeKudělová Jarmila(Bč)
2. hodGA2(4.A)suplujeNogová Dagmar(Žž)
2. hodGA1(4.A)spojíNogová Dagmar(Lo)
3. hodČ(4.A)změnaDluhošová Iva
4. hodNN(4.A)změnaNogová Dagmar
4. hodFrFr(4.A)spojíNogová Dagmar(Št)
5a. hodDodpadá(Vč)
6. hodBiodpadá(Kd)
5a. hod Oběd
1.PA0.-9. hod Exkurze třídy mimo školu
2.A0.-9. hod Exkurze třídy mimo školu
2.SA4. hodČ(SA)suplujeHasáková Alena(Vč)
5b. hodBiodpadá(Kd)
6. hodFodpadá(Ga)
1.-3. hod Třídnická hodina
3.A0.-9. hod Exkurze třídy mimo školu
3.TA4. hodBi(TA)suplujeKudělová Jarmila(Žž)
5a. hodAA2odpadá(Pv)
5a. hodAA1odpadá(Lo)
6. hodHVHv1odpadá(Oc)
6. hodVVVv2odpadá(Lu)
7. hodHVHv1odpadá(Oc)
7. hodVVVv2odpadá(Lu)
1.-3. hod Třídnická hodina
5a. hod Oběd
4.A1.-8. hod Obecná absence třídy
4.KA4. hodČN(KA)změnaBernatíková Kateřina
4. hodČFr(KA)spojíBernatíková Kateřina(Vl)
5b. hodFodpadá(Ga)
6. hodCHodpadá(Cc)
1.-3. hod Třídnická hodina
5.QA1. hodHVHv(KL)změnaDluhošová Iva
2. hodHVHv(KL)změnaDluhošová Iva
3. hodIVTIVT1(VT2)suplujeLýsková Monika(Ku)
4. hodIVTIVT1(VT2)suplujeLýsková Monika(Ku)
5b. hodČodpadá(Ha)
6. hodNNodpadá(Ng)
6. hodFrFrodpadá(Vl)
6.SA0.-9. hod Exkurze třídy mimo školu
7.SA0.-9. hod Exkurze třídy mimo školu
8.OA1.-8. hod Obecná absence třídy
Pedagogický dohled u třídy:
1.PA, 0.-9.hod - Dümler Jaromír, Vlček Martin
2.A, 0.-9.hod - Ciencialová Lenka, Kubínková Pavla
2.SA, 1.-3.hod - Gaierová Melánie
3.A, 0.-9.hod - Labaj Václav, Šteflová Andrea, Vlček David
3.TA, 1.-3.hod - Moldrzyk Richard
4.KA, 1.-3.hod - Bernatíková Kateřina
6.SA, 0.-9.hod - Kochová Pavlína, Pavelka Jiří
7.SA, 0.-9.hod - Labaj Václav, Šteflová Andrea

Třídy SA, TA, KA - 1. až 3. vyučovací hodina - odevzdání učebnic - - kmenové třídy - TU, Bč, Lo Třídy PA, 2.A, 3.A, SxA, SpA - školní exkurze.